| Chelariu_Irinel_1998 a întrebat:

Am o intrebare legata de 2 filme diferite:
1. Era un film horror, mai mult scarbos sa zic asa, despre un grup de oameni, mai mult familie unde se duc in vacanta sau ceva de genul asta. Acolo vin alti oameni care aratau a monstri si mancau oameni sau ii omorau. Imi aduc aminte de o faza, gen vin monstrii aia sau ce erau in rulota lor si ii ataca. Unul dintre monstrii aia le omoara papagalul si ii mananca sangele, pe sotia rolului princilal o vieaza sau ceva de genul. Dupa asta, el se razbuna. Isi ia cainele (un ciobanesc german parca) si se duce sa ii omoare pe monstrii aia undeva. Stiu ca filmul era ceva italian parca dar nu-s sigur. Atat imi aduc aminte.
2. Era un film de actiune ceva, mai mult de bataie, karate, dar cu oameni normali, nu chinezi sau altceva laughing. Ei sunt tot la fel intr-o casa sau ceva si vin unii si ii ataca care aveau masti pe față. Era un film intr-o bataie continua, atat imi amintesc, dar toti erau oameni normali, nu monstri, nu nimic de data asta laughing.
Cine le stie, are funda+vot din partea mea. Multumesc anticipat si scuze pt. descrierile astea "faine", dar doar atat imi amintesc din ele. O zi buna!

4 răspunsuri:
| supremxxxoxo a răspuns:

Ma bucur ca te pot ajuta:
1.FILM The Hills Have Eyes (2006) este si partea a 2-a.cauta pe cinemagia ca-l mai da la tv.
2. Nu esti destul de detaliat, dar uite aici in genul a ce ai spus tu dar horror mister socking. THE STRANGERS 2008!

| Chelariu_Irinel_1998 explică (pentru supremxxxoxo):

Multumesc frumos, pe primul l-ai nimerit, dar nu si pe al doilea

| supremxxxoxo a răspuns:

Pai si nu dai funda!?

| Anonimmm17 a răspuns:

Primul este Wrong Turn, al doilea nu il stiu