| Thuglife02 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film cu doua femei Mama si fiica care se casatoreau cu barbati foarte bogati apoi divortau sa le ia averea. Tin
minte ca un mos care fuma mult a murit inainte sa apuce sa faca nunta...

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

Nu neaparat. Intrebarea parea incompleta, putea sa te intereseze orice.
Filmul ar putea sa fie asta: http://www.imdb.com/title/tt0125022/?ref_=nm_flmg_act_46

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Si care e intrebarea?
Daca fumatul dauneaza sanatatii?

| Thuglife02 explică:

Numele filmului nu crezi ca era logic?

| Kaℓi a răspuns (pentru Thuglife02):

Nu neaparat. Intrebarea parea incompleta, putea sa te intereseze orice.
Filmul ar putea sa fie asta: http://www.imdb.com/title/tt0125022/?ref_=nm_flmg_act_46

| Thuglife02 explică:

Nu am pus intrebarea pana ala capata... Dar iti povrstesc cateva secvente din film in categoria corecta si te intreb cine castiga superbowl in 2020?

| Kaℓi a răspuns (pentru Thuglife02):

Hai ca exagerezi happy
Aia cu fumatul putea sa fie o intrebare, nu?

Merg pe Giants.