| HustlerM a întrebat:

Am vazut mai demult trailer-ul unui film, dar nu-mi aduc aminte titlul. Era cu un tip pe o bicicleta care trebuia sa livreze ceva secret (film de actiune). A aparut parca si in 3LAR ( de la Creative Monkeyz). Spuneti-mi, va rog, daca stiti cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| BlueViP a răspuns:

Premium Rush asta e?

| HustlerM explică (pentru BlueViP):

Da, acesta este. Multumesc frumos! Ca de obicei, am sa dau funda celui/celei ce a raspuns mai repede. Din fericire pentru tine, ai fost cu un minut mai rapid/a decat celalalt raspuns la fel de bun.

3 răspunsuri:
| MarioOnette a răspuns:

Premium Rush poate acesta?

| HustlerM explică (pentru MarioOnette):

Multumesc frumos!