| xxxCARBONxxx a întrebat:

Am vazut mai demult un film despre 2 frati, unul dintre ei avea o camera cu care filma, iar al doilea era curvar si tot incerca sa-i gaseasca fratelui prietena. Mai tin minte ca cel cu camera a fost prins cu o curva angajata de fratele sau si apoi a fost inchis pentru o zi sau doua.
Funda pentru cine imi zice denumirea!

Răspuns Câştigător
| ANDA135 a răspuns:

The long Weekend

2 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

The long weekend se numeste. vizionare placuta.

| Public22 a răspuns:

Nu ca mi-ar pasa de funda aia, dar am stat ceva timp sa caut despre filmul asta pana mi-am amintit. si am raspuns primul, uita-te la ora.