| Robertdaniel1 a întrebat:

Salut, am vazut un film mai de mult cu sfarsitul lumii si il caut de mult timp si nu il pot gasi, nu e nici cel 2012 sau 2009 cum se numeste din ce stiu cum se termina filmul era cu o femeie care pana la urma dupa ce aproape se sfarsea tot a nascut intr-un templu ceva de gen si dintr-o data s-a oprit tot, dau funda cine ma poate ajuta va rog din suflet.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

După descriere pare a fi vorba despre acesta:-> https://m.cinemagia.ro/filme/rosemarys-baby-copilul-lui-rosemary-20094/