| ElFenomen a întrebat:

AS vrea si eu sa stiu cum se procedeaza cu codurile alea de la orange pentru film miercurea, mergi cu telefonul in mana cu codul sau trebuie decat sa il stii? Ms.

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Nu conteaza ca nu iti cere telefonul. Eu ii dictam casierei codul dinn telefon sau scris pe o foaie, daca lasam telefonul acasa.

2 răspunsuri:
| 3rN3SyTo a răspuns:

Cel mai sigur afli sunand la 444 ei iti vor spune exact ce trebuie sa faci,

| vader a răspuns:

Mergi cu telefonul in mana, ca de stiut il pot afla mai multe persone.