| D4275682 a întrebat:

Ati putea sa-mi recomandati va rog niste seriale coreene si ar fi de dorit sa fie cit mai amuzante si in acelasi timp sa fie si ceva drama?

Răspuns Câştigător
| Vampiress a răspuns:

Salut...Acum cidva timp in urma a inceput si eu sa privesc si...imi plac.Nu am vazut atit de multe insa mi-am facut o lista cu serialele pe care trebuie sa le privesc:
1.The heirs
2.Rich man, poor women
3. Jangnanseureon Kiseu
4.I miss you(este mai mult drama)
5.Private Bakaleya High School
5. Flower Boy Next Door
6.Prime-Ministr and I
7.Boys over Flowers
8.Gentleman's Dignity
9.Running Man
10.Eungdabhara 1997
11.Shut Up Flower Boy Band
12.God of Study
13.Suugaku Joshi Gakuen
14.History of the Salaryman
15.Man from the stars
Nu stiu care dintre ele sunt traduse in romana pentru ca eu le vizionez in rusa...insa incearca.
Sper sa te fi ajutat.

3 răspunsuri:
| Kinezuul a răspuns:

Nu sunt frumoase sunt plictisitoare

| D4275682 explică (pentru Kinezuul):

Imi pare rau ca-ti zic asta dar eu in aceasta intrebare nu am cerut parerea nimanui. Daca nu-ti plac e treaba ta, eu n-am ce-ti face. Nu inteleg ce motiv ai avut sa spui asta. E chiar injositor pentru unii... As mai avea de spus dar nu vad rostul asa ca o sa zic doar atit.

| bombardier1999OFICIAL a răspuns:

Amuzant da... drama nu:Sport.ro de la 20.30 sambata mi se pare.(TV)