| faLLeNNN a întrebat:

Salut, cand eram mic am vazut un film care m-a schimbat sa zic asa. De mult timp il caut,am rascolit tot internetul si tot nu gasesc nimic. Era genul Horror, cu o fata care putea deschide o trapa in podea cu ajutorul unei crete magica,si acolo era un monstru alb, cu pielea zbarcita asa, si avea ochii in palme. Era in capul unei mese pline de mancaruri etc daca mancai el se trezea. Daca stie cineva cum se numeste va rog happy Vreau sa-l revad neaparat

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Sa fie Pans labyrinth (2006)?

| faLLeNNN explică (pentru dannyel86):

Fii binecuvantat! De ani caut filmul asta! Multumesc din suflet

| faLLeNNN explică (pentru dannyel86):

Fii binecuvantat! De ani caut filmul asta! Iti multumesc din inima.

| dannyel86 a răspuns (pentru faLLeNNN):

Cu placere! Ma bucur ca l-ai redescoperit. happy Mersi pentru felicitare si pentru gandurile bune! Vizionare placuta!