| B3B3MIKg a întrebat:

Salut care imi mai poate da niste recomandari anime gen:sword art online sau mirai nikki sau guilty crown depinde numa sa nu fie harem echi sau din astea sau ceva actiune un anime cam pe la 15 ani asa ceva cel cu cateva recomandari primeste funda si daca vreti pagina mea de mal (my anime list) ziceti-mi big grin si sa imi raspundeti pawinking

Răspuns Câştigător
| Sofy999 a răspuns:

Sunt cu rioasa sa iti vad malwinking si eu iti recomand:Accel World(are legatura cu jocurile ca in sao),elfen lied(e cam ciudat ca mirai nikki), Rcana Fmiglia, Mondaijitachi ga Isekai Kara Kuru Sou desu eu?, Code breaker, Kaze no Stigma(are si putin romance), Ixion Saga DT. sper sa iti placawinkingbig grin

| Sofy999 a răspuns (pentru Sofy999):

Curioasa* Arcana*

3 răspunsuri:
| Amiira a răspuns:

Anime-uri sunt o arta,una in care se pune suflet, doar asa reusesc sa ne "atinga inima", si ne raman intiparite in minte. Daca vrei arunca o privire aici pentru cateva: http://anime-ro-sub.ro/

| bivolcarolincic a răspuns:

B gata H kei e super tare si kiss x sis e vorbade niste frati cum se ling e misto