| Budescu_Maria_1956 a întrebat:

Salut,daca v- ati uitat la serialul violetta 1 Leon si Tomas de ce tot se iau in cearta cand se intalnesc?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau îndrăgostiți ce aceeași tipă. De asta se tot certau când se întâlneau.

| Crescent a răspuns:

Pentru ca amandoi o placeau pe Violetta. Daca tu ai fi baiat si ti-ar placea de o fata, si ar mai interveni un baiat intre voi tu nu l-ai uri?

| diabetzaharat a răspuns:

Au fost un cuplu gay in trecut, s-au despartit, inca n-au trecut peste despartire si sunt furiosi unul pe altul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru diabetzaharat):

rolling on the floor

| Sktrkdk a răspuns:

De handicapati ce sunt