| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog niste filme de de actiune, drama noi si frumoase? big grin Funda!

Răspuns Câştigător
| Valig8 a răspuns:

The hunger games
the men of steel (supermen)
47 ronin
thor
pacific rim
spider-man amazing 2
home front
Drama:
hachiko ESTE FAIN DE TOT

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Acţiune- Need for Speed, Olympus Has Fallen.
Dramă- Saving Mr. Banks, The Book Thief.

| OnuOnulică a răspuns:

Need for Speed (2014)
Divergent (2014)
Brick Mansions (2014)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Actiune:
Fast&Furious
Talento de barrio
Undisputed
Terminatorul
Ghost rider

Drama:
Pieta(korean)
Zig-Zag

| TOOL a răspuns:

HummingBird(2013), Non-Stop(2014), HomeFront(2013), 300 Rise of an Empire (2014),Need 4 speed (2014), Trascendece(2014),Better Living Through Chimestry(2014),Winter's Tale (2014),Endless Love (2014), Dor'a(2014)
3Days to kill (2014) funda?

| Andreea496 a răspuns:

Stiu ca ai dat deja funda si intrebarea este pusa de cateva zile dar trebuie sa te uiti la hachiko este o poveste foarte frumoasa despre cainele hachi si stapanul lui... catelul il conduce pe profesor(stapanul lui) la tren(de unde acesta mergea la cursuri) si il astepta in gara pana se intorcea. In 1925 profesorul moare de infarct, iar hachiko a continuat sa il astepte la gara pe stapanul lui timp de 9 ani cand hachiko moare in gara asteptandu-l pe profesor (1934). este foarte frumoasa povestea. statuia lui hachiko a fost si este pastrata in Muzeul Național de Științe al Japoniei din Ueno, Tokio