| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a întrebat:

Salut la toti cei de pe TPU. Am o intrebare mai complicata mi s-a stricat televizorul si l-am dus la reparat. Din intamplare am gasit in calculator un program WINDOWS MEDIA CENTER si am raspuns la 3 intrebari si imi spune ca pot vedea tv in direct dar imi trebuie un tunner ca sa conectez cablul tv-lui la calculator. Intrebarea e ce e ala tunner si chiar pot vedea tv in direct. MULTUMESC ANTICIPAT.

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Chiar poti vedea emisiuni tv pe monitor
si eu am asa ceva acasa, insa nu stiu sa iti explic
poti sa mergi la un centru ca sigur trebuie sa gasesti

| KodrutZ a răspuns:

Stao calm, tunneru' e istorie de-acuma. Nici nu mai exista asa ceva pe piata, mai toate televiziunile emit si online sau pun macar inregistrarile.

Răspuns utilizator avertizat