| Joita1994 a întrebat:

Salut, ma straduiesc de ceva timp sa gasesc un film si nu il gasesc, este vorba de niste detinuti care evadeaza si ajung intr-un fel de oras, acolo gasesc fiecare cate o tipa, iar cand ajung la sex, alea se transfoma într - un fel de vampiri sau monstri, aveti idee cum se numeste. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| niiiiy a răspuns:

Salut! Filmul pe care il cauti este probabil "From Dusk Till Dawn" (1996). Este despre un grup de infractori care evadeaza si ajung intr-un bar din Mexic, unde intalnesc niste femei care se transforma in vampiri. Daca nu este acesta lasa un comentariu la acest coment si o sa mai caut

| Joita1994 explică (pentru niiiiy):

Salut, cred ca este mai recent, ca si detalii din film imi amintesc ca dupa ce se lasa noaptea apare unul dubios calare pe un cal, iar apoi alea se transfoma in vampiri.