| anonim_4396 a întrebat:

Mai stii emisiunea aceia de cand eram noi mici numita"Vacanta Mare"? Ma intreb de ce nu se mai difuzeaza la TV, ma refer la toti:"Leana si Costel","Garcea"...Stie cineva de ce? Cand eram mica imi placea emisiunea asa de mult dar nu mai e difuzatacrying(((

Răspuns Câştigător
| Lostlyric a răspuns:

Gasesti majoritatea emisiunilor pe Youtube. Nu se mai difuzeaza datorita audientei scazute a ultimilor ani, fiind surclasate de grile de programe cu o audienta mai mare. Unde pui ca anumiti actori, cum a fost personajul jucat de Lila, au renuntat la contractul avut cu Kanal D.

| anonim_4396 explică (pentru Lostlyric):

Da...pacat de ei, macar sunt pe Youtubelaughing

1 răspuns: