| maryanass a întrebat:

Recomandati-mi seriale, filme coreene care sa se incadreze in urmatoarele genuri : actiune, drama, romance. Inafara de City Hunter pe care l-am privit deja si mi-a placut extrem de mult!

5 răspunsuri:
| EmotionalKoma a răspuns:

Boys over flowers si Playful kiss.Sunt superbe :X

| Printzess a răspuns:

The vampire diaries
spartacus

| OneMoreGirl a răspuns:

Nu prea obisnuiesc sa ma uit la filme coreene, dar am vazut un film care m-a impresionat mai mult decat mult. Aftershock se numeste. TREBUIE sa-l vezi. Crede-ma ca nu vei regreta. E un film de suflet, o drama IMPECABILA...

| danutzaaa1234 a răspuns:

athena goddess of war, spy myung wol 2011, dream high, koizora si boys over flower (sunt cele mai tari filme)