| Chachi a întrebat:

Spuneţi-mi filme interesante..mulţţumesc!

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Mr Nobody
Memento
Crash
Babel
Shutter Island
Kokuhaku(Confessions)
Die Welle
Sophie Scholl- die letzen tage
La vie en rose
The Burning Plain
Oldboy
Suicide Club
La vita e bella
Identity
The zodiac killer
Requiem for a dream
Brothers
No country for old men
There will be blood
Amores perros(peros)
21 grams
The tree of life
Magnolia
Mean Streets

| Chachi explică (pentru M25M):

Mulţumesc mult!

| M25M a răspuns (pentru Chachi):

Nu ai pentru ce!

4 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Cracks- despre o scoala de fete de pe vremuri, o profesoara face o pasiune pentru una din eleve etc. Pana la urma e un film cam tragic.
Rebecca la prima moglie (parca) oricum e italian, are 2 sau 3 parti. Filmul acesta e interesant si are mult mister. E despre un om nobil, cum era pe vremuri ( nu stiu ce rang) vaduv. Te previn ca unele imagini pot fi deranjante.
Murder 2. E un film indian, nu ti-l recomand din tot sufletul fiindca e un film violent. Are si o varianta mult mai rea in coreeana, dar e destul ca ti l-am dat pe acesta. E tragic, e vorba de un criminal nebun, disparitii de prostituate etc. Pe mine m-a impresionat profund, povestea unui personaj din acest film, de aceasta l-am scris.
Ti-am descris fiecare imparte ca sa vezi daca iti plac cum sunawinking. Sper ca unul din ele iti va place. Acuma nu stiu preferintele tale in materie de filme, as fi bucuroasa sa mi le spui. La mine, orice film tragic e binevenit. Stiu o multime. Dar m-am lungit destul. Succes!winking

| Chachi explică (pentru KaRa23S):

OK.o sa ma uit
Multumesc. pupici!