| Stelian2015 a întrebat:

Spuneti niste filme interesante din 2015.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Suburra (2015),The Hateful Eight (2015),The Revenant (2015),Mad Max: Fury Road (2015),The Martian (2015),Solace (2015),The Survivalist (2015),The Lobster (2015),Mississippi Grind (2015),The Gift (2015),Brooklyn (2015),Secret In Their Eyes (2015),Sicario (2015)

| anonim_4396 a răspuns (pentru faramatania):

Mersi, boy! iti dau funda

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Thank you too, girl!

| anonim_4396 a răspuns (pentru faramatania):

Acum regret ca ti-am dat funda!
REGRET!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

The Danish Girl (2015), Carol (2015), The Lobster (2015), Spotlight (2015), The Revenant (2015), Room (2015)...

| UnBroken2016 a răspuns:

The Martian, Ex Machina, Creed, Bridge of Spies,

| GolopențaAdrian a răspuns:

The Revenant cu Leonardo DiCaprio este unul dintre cele mai bune din anul 2015.

| Stelian2015 explică (pentru GolopențaAdrian):

Nu mi-a placut. Zi-mi te rog altul

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Stelian2015):

Mad Max:Fury Road

| Stelian2015 explică (pentru GolopențaAdrian):

Cum pot sterge funda de aici ca sa ti-o dau tie?

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Fiul Lui Saul, Colonia, La limita extrema, Bond 24, The Advengers:age of ultron, The Martian-Recomand, Bunul dinozaur, Dilwale, Hitman Agent 47 -Recomand, Omu furnica, San Andreas-Recomand, Transformes -4 recomand, JeruZalem-Recomand, DeadPool-Recomand, Never Back Down 2 si The Walcking Dead este pe episoade si sezoane happy Vizioanare placuta!

| leonard43 a răspuns:

Mai multe filme online 2015 poti viziona pe acest site fara reclame enervante : http://filme-onlines.com. Vizionare placuta