| xBlondu1 a întrebat:

Stie cineva unde pot gasi si eu Episodul 15 subtitrat din Death Note? Pe animekage imi da eraore.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Încearcă pe youtube. Trebuie să găsești pe youtube. Dar dacă nu găsești atunci poți să descarci subitrările și să le adaugi tu... evident dacă știi happy

| xBlondu1 explică (pentru OnuOnulică):

Nu am gasit pe youtube. Cum adica sa descarc subtitrarea si sa le adaug eu?

| OnuOnulică a răspuns (pentru xBlondu1):

Poți descărca subitrările la orice film/serial/anime. Iar apoi le poți adăuga tu.