| Onisim17 a întrebat:

Salut,știți cum se numea un desen cu culori mai închise/posomorâte, unde era o bătrână și probabil avea și un câine și când mâncau, mâncau niște mormoloci de broasca,

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Este dupa cate zici asa cum a zis @danpopa777 vorba despre Courage the Cowardly Dog sau pe romaneste ti-a spus el Curaj, câinele cel fricos

| gabicoo a răspuns:

Curaj, cățelul laș.
Pe bătrână o chema Muriel, iar pe bătrân Eustache. Replica favorită a lui Eustache era "Câine prost, mă faci de rușine!"

| Simpatic a răspuns (pentru gabicoo):

Desi o animatie slabuta la vremea ei, iata cate amintiri poate trezi happy

| ReddY25 a răspuns:

Curaj

| danpopa777 a răspuns:

Bosule cred ca zici de curaj caine fricos