| DriftKingRO a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film gen Fast and Furious dar nu imi mai amintesc numele. In film era vorba despre un baiat care era politist dar ii placeau si cursele de masini, avea o masina normala, seful lui primise un Porsche de politie cu care baiatul a concurat de cateva ori, el si cei cu care concura scoteau pozele de la radarele puse pe pasarele. Imi puteti spune numele filmului? Raman dator.

1 răspuns:
| aryana1991 a răspuns:

E tot din seria fast and furios, printre primele, uita-te pe youtube.iti recomand si triple xxx