| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru fani Naruto... Ce se intampla in manga, se intampla si in shippuden... de esemplu ca orochimaru e inviat, etc? Funda happy

3 răspunsuri:
| criss7784 a răspuns:

Normal ca ce se intampla in manga se intampla si in episoadele din Shippuden.
Episoadele sunt facute dupa manga, fiecare episod cuprinde 1-2 capitole manga.Este adevarat ca episoadele sunt facute mai in detaliu fata de manga care are numai datele importante, dar sunt una si acelasi lucru. Aaa..si in manga nu o sa gasesti fillerele(episoadele alea care nu au legatura cu restul sunt amintiri sau altele intelegi tu.) care le mai baga cateodata la episoade. Episoadele sunt mai in urma ca manga(care e mai avansata) pentru motivul ca un episod cuprinde 1-2 capitole manga.

| cuvuliuc a răspuns:

Manga e diferita de shipuden deci nu te lua dupa ea in serial ok oricum eu am ajuns la ep 274 cand a inceput razboiul si am auzit ca in ep 275 naruto va participa la razboi uite un sait unde poti urmari http://www.deseneanime.ro/page/1/

| AleexNC a răspuns (pentru cuvuliuc):

Multumesc, eu urmaresc deja sunt la ep 170 si ceva dar nu stium sigur daca e la fel, happy