| OtakuForever a întrebat:

Buna am si eu o intrebare pentru fani naruto shippuden (si eu sunt fana, ador acest anime :X:Xkisskiss)
Cine credeti ca e mai puternic Orochimaru sau organizatia Akatsuki?
Si cine e mai puternic din Akatsuki?
Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Măi deci, la prima întrebare dacă şi-ar uni forţele toţi din Akatsuki l-ar bate măr pe Orochimaru. Adică, dacă l-a putut omorî Sasuke, ei de ce nu ar putea?
La a doua întrebare, cam toţi sunt puternici. Având în vedere cât de tâmp e Tobi, are o putere grozavă. Toate cele 6 corpuri a lui Nagato, sunt destul de puternice, din câte am observat în lupta cu Jiraya-Sensei. După mine, Itachi are o gândire impecabilă, şi un curaj excelent. Dar nici puterea nu-l ocoleşte. Pe mine una m-a uimit. Îşi iubeşte atât de mult fratele, încât puterea lui vine din inimă. Nu pot spune că unul este mai puternic decât celălalt. Akatsuki este o organizaţie de asasini puternici, fără sentimente (prea mari, că deşi nu vor să arate, au şi ei sentimente).

| OtakuForever explică (pentru positivity):

Da si eu tot cred ca Akatsuki sunt mai puternici si da cred ca Itachi e mai puternicpentru ca el avut o decizie grea si a salvat satul

6 răspunsuri:
| Never4ever a răspuns:

Eu consider ca Akatsuki e mai puternica pentru ca Orochimaru a fost invins de Sasuke si cel mai puternic din Akatsuki e Tobi.

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns (pentru Never4ever):

Akatsuki in episodul 257 Naruto Shipudem nu va mai exista Sasuke ii va omora pe totiwinking am vazut tot stau in franta

| Never4ever a răspuns (pentru Vamvu_Florian_1999):

Episodul 257 l-am vazut si eu.

| Vamvu_Florian_1999 a răspuns:

Toti sunt bun an magiile si technicele lor dar Katsuki o sa fie destramat la sf(film) am vazut toate episoadele si filmele si cel mai bun este naruto si sasuke sunt egalihappy