| justin99 a întrebat:

Salut,TPU! Am vazut acum cativa ani un film horror cu un spiridus caruia i s-a furat oala cu aur si era invinibil acesta putand sa moara doar daca era impuscat cu gloante care aveu tifoi cu 4 foi sau ceva de genu..nu mai stiu cum se numea dar stiu ca incepea cu un fel de picnic si unul dintre oamnenii de acolo a cazut intr-o came subterana unde a gasit oala cu aur...stie cineva cum se numeste si unde il pot gasi?

2 răspunsuri:
| Adelyn24 a răspuns:

Frate, daca gaseste cineva filmul m-as uita si eu la el. laughing

| LeTeodoraAndreea a răspuns:

Leprechaun