| suntroman a întrebat:

am vazut mai de mult un film horror si nu mai stiu cum se numea totul icepuse cu cativa puscariasi au evadat si sau dus in desert apoi acolo au gasit o moneda care era blestemata si au ajuns intr-un sat in desert si seara se intampla ceva in satul ala

4 răspunsuri:
| Cobra56289 a răspuns:

Nu stiu filmul scuze dar ai putea sa il cauti aici http://www.hdfilmebunesub.com/search/label/GROAZA

| suntroman explică:

Erau cativa puscariasi care au fugit din inchisoare spre desert dupa ce au evadat si unul din ei a gasit o moneda