| DenisaAndreisa25 a întrebat:

Spuneti-mi si mie film de groaza ca Worng Turn sau Masacrul din Texas :** Daruiesc funda :X

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Apartment 1303 (2012) gen The Grudge, 7eventy 5ive (2007) oarecum gen The Ring, altele; Devil's Due (2014),The Quiet Ones (2014)

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Inbred (2011),The Hills Have Eyes (seria), Friday The 13th (2009),Jeepers Creepers (seria)

| DenisaAndreisa25 explică (pentru faramatania):

Le stiu pe toatecrying

| faramatania a răspuns (pentru DenisaAndreisa25):

E bine că le știi și atunci chiar știi că altele genul acelora (menționate de tine) nu prea mai sunt.

| DenisaAndreisa25 explică (pentru faramatania):

sad atunci filme de Shutter sau The ring sau The Grudge?

| faramatania a răspuns (pentru DenisaAndreisa25):

Apartment 1303 (2012) gen The Grudge, 7eventy 5ive (2007) oarecum gen The Ring, altele; Devil's Due (2014),The Quiet Ones (2014)