| MarcoXD a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste animeuri bune, le-am terminat aproape pe toate.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Death note, Tokyo Ghoul, Full metal alchimist, Atack on titan, Soul Eater, Black Butter

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psycho pass
death parade
au haru ride(asta vezi ca e cu scolari, nu stiu daca o sa ti placa asa mult)
erased
violet evergarden

| CdeMetal a răspuns:

Akame ga kill
Another
Sakurasou no pet na kanojo
Angel beats
Steins; Gate
Cred ca iti vor placea.

| Adyy5 a răspuns:

Data viitoare asteapta 2-3 zile pana sa dai funda ca nu-ti mai raspunde nimeni.

| MarcoXD explică (pentru Adyy5):

Ok,mersi de sfat.

| TrustMeIKnow a răspuns:

...poti sa ne arati o lista cu MAL sau ceva similar sa vedem ca ai terminat, pentru a sti ce iti recomandam?
"le am terminat aproape pe toate" destul de imposibil dar...de curiozitate ai terminat macar 500 de animeuri?

| MarcoXD explică (pentru TrustMeIKnow):

Toate din cele faine, nu am terminat 500, am vazut aproximativ 350