| Cosmin_Bundache_1997 a întrebat:

Astazi uitandu-ma la nemaipomenitul serial romanesc
,,Pistruiatul" din anul, 1973 filmat sub regia regretatului,Francisc Munteanu,m-am gandit,ca fiind un fost jucator de Minecraft,sa creez cate o animatie pentru fiecare episod al peliculei,cu aceeasi coloana sonora,voci, etc.Ce parere aveti sa incerc sa realizez acest proiect? Astept pareri si idei cea mai practica idee primeste Funda!

1 răspuns:
| Scorpionu1337 a răspuns:

Mie imi pare o idee ff proasta mai ales pentru minecraft eu zic sa nu incerci asta ar fi o pierdere de timp.