| StasN9 a întrebat:

Caut cam asa gen de filme (horror), dar sa fie actiunea astfel: Un grup de fete sau baieti ..Noapte singuri in padure se pun in jurul unui foc,si incep fiecare sa zica cate o istorioara strasnica, Mor dupa asa gen de filme de aceeia cer seriozitate, Funda + vot

6 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Cauta serialul Are you afraid of the Dark?(1991-1996/1999-2000).Este vorba exact de un grup de copii care spun povesti de groaza in jurul focului.Filme-Campfire Tales(1997),Campfire Stories(2001)

| ralucikaa a răspuns:

Da pe site-ul divxonline.ro\horror acolo vei gasi ce-ti doresti

| VintageRed a răspuns:

Resident Evil 3

| justsmk a răspuns:

House of Wax cred ca se incadreaza oarecum in cerintele tale. Doar ca nu spun povestioare din cate imi amintesc. Oricum este un film bunicel, uite-te! Daca doresti mai multe filme de groaza bune contacteaza-mabig grin!

| StasN9 explică:

Pai el nu-i asa

| AndreiAFT9 a răspuns:

Friday the 13th asta e de groaza cv asemanator cum ai zis tu cu padure...