| StasN9 a întrebat:

Caut cam asa gen de filme (horror), dar sa fie actiunea astfel: Un grup de fete sau baieti ..Noapte singuri in padure se pun in jurul unui foc, si incep fiecare sa zica cate o istorioara strasnica, fUNDA + VOT, ROG SA FIE ASA GENURI DE FILME...

3 răspunsuri:
| CandyHearts a răspuns:

Singurul film pe care l-am gasit de genul asta este Campfire Tales (Povesti de groaza)... aici ai o descriere a filumului cu povestile care apar in el http://www.kanald.ro/filme/Povesti-de-groaza/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Friday 13th

| Popescu_Ana-maria_Georgiana_1989 a răspuns:

Incearca '' Casa de ceara".