| StasN9 a întrebat:

Caut cam asa gen de filme (horror), dar sa fie actiunea astfel: Un grup de fete sau baieti ..Noapte singuri in padure se pun in jurul unui foc, si incep fiecare sa zica cate o istorioara strasnica,fUNDA + VOT, ROG SA FIE ASA GENURI DE FILME

4 răspunsuri:
| Raven a răspuns:

Cauta serialul Are you afraid of the Dark?(1991-1996/1999-2000).Este vorba exact de un grup de copii care spun povesti de groaza in jurul focului.Filme-Campfire Tales(1997),Campfire Stories(2001)

| RawGrey a răspuns:

Iti recomand filmul ORFANA la inceput nu este foarte horror dar la sfarsit... ohoho

| N0NameForY0u a răspuns:

Filmele cu Bloody Mary

| monallisa a răspuns:

The Woman in Black
The Devil Inside
Underworld: Awakening
The Darkest Hour
The Thing
Final Destination
Fright Night
sunt super si sunt filme noi. cosmaruri placute