| StasN9 a întrebat:

Caut cam asa gen de filme (horror), dar sa fie actiunea astfel: Un grup de fete sau baieti ..Noapte singuri in padure se pun in jurul unui foc, si incep fiecare sa zica cate o istorioara strasnica, fUNDA + VOT, ROG SA FIE ASA GENURI DE FILME......Ms

7 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

E interesant "I know what you did last summer", mai ales ca e cu Jennifer Love Hewit.

| dentartes a răspuns:

Cry wolf

| BandOfHorses a răspuns:

The Human Cetipede e mult mai bun decat cu grupuri.

| costyn162 a răspuns (pentru BandOfHorses):

Putin bolnav filmul. Desi nu este pur horror, faptul ca are inspiratie reala, prin raportarea la Germania nazista si la experimente pe oameni, il face oribil. Partea a 2-a nu am dorit sa o vad.

| BandOfHorses a răspuns:

Urban Exlporer!

| BumtzyN a răspuns:

Pai sunt mai multe de exemplu wrong turn 1, 2, 3 sau 4, mie prima parte mi-a placut cel mai mult ......sau Night of the Demons in care este vorba de un grup de fete si baieti care se gasesc la o petrecere de halloween dar supravietuieste o singura fata. Sper sa-ti placa feilmelebig grinbig grinbig grin

| BumtzyN a răspuns:

Fumditsa?big grinbig grinbig grin