| ultrapro a întrebat:

Caut si eu un film pe care l-am vazut acum cativa ani..Si nu am nicio idee cum se numeste, am cautat pe google povestea si nu am gasit-o ..nici actorii nu ii stiu nici numele personajelor, dar povestea care este :era o fata extraterestra, omora oameni si crestea foarte repede unele secvente imi amintesc ca era intr-un tren acolo omorase cativa oameni se duce la un hotel o face cu un barbat ea ramane insarcinata, dupa cateva zile e pe cale sa nasca iar unii oameni vor s-o omoare
Plzz spuneti-mi numele

Răspuns Câştigător
| marius15111987 a răspuns:

Era cumva o tipa blonda? nu cumva e species?! acum nu-s care din ele.

2 răspunsuri:
Întrebări recente