| stefanel2000 a întrebat:

cine imi poate spune cand va aparea Avatar Legends of Korra BOOK 3(sezonul 3).P.S.acesta este un desen animat.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| biafresh a răspuns:

Se spune ca va fi vara prin iunie sau iulie nu mai tarziu. Asta am putut sa aflu doar, dar astept si eu cu nerabdare.

| CotiTza a răspuns (pentru biafresh):

Dar legendele astea au existat sau sunt inventate? si inca ceva toph soka si aang au murit?

| biafresh a răspuns (pentru CotiTza):

Normal ca au fost inventate e doar un desen animat. In viata mai sunt Katara, Zuko si Iroh ( Iroh e in lumea spiritelor ). Din monent ce Korra e reincarnarea lui Aang asta arata clar ca el a murit. In primul sezon Katara a spus ca fratele ei a murit si multi prieteni dragi s-au dus deci asta inseamna ca toph si sokka nu mai sunt. Despre Zuko stiu ca e in viata, deoarece creatorii desenului animat o sa apara in sezonul 3. Dupa videoclipul care a fost lansat in Olanda de televiziunea nikelodeon s-ar putea ca zuko sa calareasca un dragon ( e doar o ipoteza care are sanse de 65% sa fie adevarata) sper ca te-am lamurit.