| JokerDeaD a întrebat:

Cine stie cele mai inspaimantatoare filme de groaza? As vrea sa fie atat de bune incat sa ma uit de sub patura, sa fie 2012-2015, dau funda. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| HeLps a răspuns:

Insidious 3, dar trebuie sa vezi si 1-2 ca sa inteleg, iti recomand din tot sufletul, dupa mine e cel mai bun film de groaza, o sa fi placut surprins

| AC4S4 a răspuns (pentru HeLps):

Si dupa mine!
Am vazut doar 1, 2 si mi-e frica sa ma uit si la 3, cand m-am uitat la 1 nu am putut dormi doua nopti...laughing) A aparut de 3-4 luni, dar mi-e fricarolling on the floor).

De la creatorii Insidious avem si "The Purge". Este foarte tare si ala, primul este genial, al doilea la fel, in 2016 apare al 3 lea.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.imdb.com/search/title?at=0&genres=horror&sort=moviemeter,asc

Toate cele bune!

| Sn4k3 a răspuns:

The Human Centipede 1, 2, 3 laughing.

| Valeehh a răspuns:

The exorcist

| bogdanprunescu a răspuns:

Salut! The ring este unul dintre ele.