| Anonimul3315 a întrebat:

daca va plac filmele uitatiava la filmul,, cei 300 de spartani" este super misto dar asta e un sfat acum iata intrebarea mea stiti alte filme de bataie din evul mediu acestea imi lac cel mai mult

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci trebuie neaprat sa vezi
Braveheart
Troy
Alexander
Gladiator
happy Vizionare placuta.

| NuDauFunda a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai ca Troy, Alexander si Gladiator nu sunt cu evul mediu big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuDauFunda):

Pai jane, tu stii cand s-au batut persii cu spartanii? Cu vreo 1500 de ani inainte de evu' mediu. Si ai zis in intrebare "alte filme de bataie din EM". Deci na.
In fine happy Uita-te la filme. Trust me, is faine si merita happy

| NuDauFunda a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? nu eu am pus intrebareawinking; stiu foarte bine cand au avut loc razboaiele dintre greci si persi, doar ca omul ceruse filme cu batalii din evul mediu.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuDauFunda):

Dai in prostie deja.
ai scris cu mana ta ALTE FILME CU BATAI DIN EVUL MEDIU. adica ALTE FILME IN AFARA DE "300". sau "altele" in afara de ce? ca nu ai scris despre altceva.
fii mai atent cand scrii daca tot stii ca nu suporti critica.
numa' bine talk to the hand
.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NuDauFunda):

Oookey. happy
my bad. am crezut ca tu ai pus intrebarea. mi-as da un vot de stupid pentru raspuns. dar nu pot laughing ai un inteligent si amuzant ca m-ai prins in offside.
sunt obosit (penibila scuza) si recalcitrant. numa' bine. scuze reactia.