| SpeeD2001 a întrebat:

de ce in sezonul 4 episodul 5 din the walking dead nu are subtitrare si toate celelalte au?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Pentru ca abia ce a fost pus pe internet in usa cum sa aiba, stai si asteapta pana il traduce cineva in romana, vasile regizorul face filmul ma in usa nu traduceri in romana cata gandire ce sa spun, exista o optiune descarci traducerea in engleza si o trduci cu google translate se va vedea mai aiurea dar na daca nu sti engleza asta e