| osingat a întrebat:

De mai demult am vazut un film american, la noi era tradus "Mafia!". Am incercat sa-l caut, dar nu-l mai gasesc. Tot ce mai tin minte e ca in film este vorba de o tipa care se baga in mafie si transporta bani ilegal legandu-i de ea si acoperindu-i cu haine siii pana la urma nu stiu cum reuseste sa scape de mafie. Ultima scena mi se pare ca e ea cum pleaca cu doi copii. Cred. Deci cine stie care e titlul original al filmului, please help! Mersi happy.

2 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Imi suna cunoscut
e asta?
http://www.youtube.com/watch?v=qo5jJpHtI1Y

Vorbeste el (barbatul) dar nareaza si o femeie sotia protagonistului care intra in mafie.

| osingat explică (pentru M25M):

Nu e asta. Cred ca e dupa 2000 filmu. Oricum mersi ca ti-ai consumat timpul big grin