| SiderS a întrebat:

Ma puteti ajuta in legatura cu un film. Nu mai tin minte cum se numea, pot da cateva detalii : in film era vorba despre un grup de adolescenti care pleaca intr-un fel de croaziera cu barca, cel care conducea barca era un om mai in varsta si spre sfarsit de croaziera unul din adolescenti incepe sa-i ucida pe fiecare dintre ei, el dorind sa ramana singur cu o fata bruneta de care ii placea. Mai tin minte ca pe una dintre fete o chema Kate era blonda. Mai multe detalii nu prea pot da, nu imi aduc foarte multe aminte. FUNDA!

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Poate cauți... Triangle (2009)
https://www.youtube.com/watch?v=17XqBdCiHOI

| SiderS explică (pentru floresdemayo):

Nu, nici acesta nu este dar mersi...

| SiderS explică (pentru floresdemayo):

Ce imi mai aduc aminte din el este ca acestia s-au dus pe o insula impreuna cu capitanul era seara au stat la un foc de tabara iar unul dintre acestia sa taiat la picior intr-un cutit care era in nisip iar apoi sau dus pe barca, mai imi aduc aminte ca au oprit barca si inotau in apa cativa si una din fete si-a pierdut colierul cam asta este tot ce-mi amintesc...

| SiderS explică (pentru faramatania):

Salut. Nu este acesta. Dar mersi ca ai incercat sa ma ajuti.

| faramatania a răspuns (pentru SiderS):

Cu plăcere!