| Andrei_Flavius_1995 a întrebat:

Buna, am vazut demul un film din doua sau trei parti...tin minte secvente din el ca era cu o femeie bruneta si una blonda ceva in timpul unui razboi. Femeia blond i-a luat copilul celei brunete si spunea ca e al ei cealalta a fost lasata intr-o temnita legata ...imi aduc aminte si ca si-a otravit sotul..Nu-mi amintesc cum se numea, poate cineva sa ma ajute daca il cunoaste, l-a vazut? Mulțumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu cumva ANGELIQUE, MARQUISE DES ANGES (Angelica, marchiza îngerilor)

| Andrei_Flavius_1995 explică (pentru sierra1):

Nu nu este...filmu meu are in rol principal femeia bruneta

| Andrei_Flavius_1995 explică:

Buna nu, nu este angelica l-am vazut si pe acela ...filmu de care intreb are in rol principal femeia bruneta