| anonim_4396 a întrebat:

Niște Seriale, filme și cărți cu vampiri, Vârcolaci, magicieni sau filme, seriale și cărți de groază știți?
Fundoii!
Pa peace

Răspuns Câştigător
| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns:

Pai film: twilight (cu vampiri) si serial : the vampire diaries, iar cu vrajitori :the secret circlewinking si filme de groaza: the grudge 1, 2, 3 etc... sau 13 fantome sau si de groaza si comedie scary movie 1, 2 etc...
Fundaaa

| anonim_4396 explică (pentru Madyyk_Nicoletta_1933):

Apropo : o sa va dau si funda si pe elodia si pe fuego sa va cante laughing

| Madyyk_Nicoletta_1933 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ma ha ha ha hai odata da funda ca iti dau eu altceva!

5 răspunsuri:
| daηă a răspuns:

The walking dead. E un serial de groază.

| mara11654 a răspuns:

Twilight(film)
The vampire diaries(serial)
True Blood(serial)
Being Human(serial)
Blood Ties(serial)
Blade: The Series(serial)
Dracula(film)
the thirst(film)
Being Human(film)

Bafta!

| Gabitzuu1233UL a răspuns:

Pai filme cu vampiri si varcolaci dc iti place twilight sau true blood, blade, underworld, filme de groaza jennifers body, exorcismus si seriale vampire diaries iar magicieni harry potterlaughing dar carti nu stiusad
pzzz funda!