| XatomisX a întrebat:

sunt foarte racit si vreau sa ma uit si eu la un film bun sa ma inveseleasca la care sa ma uit vreau ceva comedie cu adolescenti dragoste ceva multumesc

7 răspunsuri:
| emy a răspuns:

Buna seara! Eu te sfatuiesc sa te uiti la: "liceenii", "declaratie de dragoste", "liceenii rock'n rol","extemporal la dirigentie",.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hot Shots! Part Deux. Cu siguranta o sa te inveseleasca.

| kaBooMx a răspuns:

The dictator (cea mai tare comedie posibila (are si o parte mica de dragoste cam 0.001% )
Sau TED

| Alexycys2000 a răspuns:

Uita-te la Remember me, este foarte bun

| reeebook a răspuns:

Eu zic sa te uiti la The Mask e chiar frumos.

| inn a răspuns:

Iti recomand, cu adevarat filmul "LOL" in care joaca Miley Cyrus...este un film despre adolescenti, FOARTE BUN...

| AdexD a răspuns:

Comedie : American Pie ( 1, 2, 3, 4 ), Project X ( bestial filmul ), 21 jump street, Grown up, Layier layier, Yes man, What happends in Vegas, Friends with benefits, Ted, What's you're number?
Romantice: 3 metros sombre el cielo ( 3 metri deasupra cerului, este si 1 si 2, daca ai timp s le vezi pe amandoua, sunt superbe! ), A walk to remember, The notebook, Blue Lagoon : The Awakening, LOL, Leap year, Charlie st. cloud, Monte Carlo, The last song (cu Miley Cyrus), One day, The vow, Letters to Juliet, If only si Titanic.
Pe toate le'am vazut si ti le recomand sunt foarte faine! Nu o sa regreti happy Dar cel mai bun film de comedie ii Ted si cel mai bun film romantic ii A walk to remember. Sper ca te'am ajutat si ti'am fost de folos.winking