| Rby a întrebat:

Salut tuturor, acum ceva ani am vazut la televizor un film care mi-a placut insa nu reusesc sa'mi amintesc cum se numeste...
Cred ca sunt sanse minime sa aflu cum se numeste, povestindu'va ce i'mi amintesc din el, dar merita incercathappy
Mentionez ca este un film cam din anii 90.
Nah, deci in filmul respectiv este vorba despre o femeie care se indragosteste de un tip mai tinar cu decat ea, ea fiind casatorita...
Fiind sedusa de tinarul respectiv, care era si motociclist, se lasa dusa de val, si la un momentdat regreta cele intamplate si vrea sa rupa orice relatie cu el, insa era prea tarziu deoarece, tinarul avea un fel de obsesie pentru ea, si a inceput sa o santajeze si face tot posibilul sa o faca sa se intoarca la ea. Cam atat i'mi pot amintii din filmul respectiv, poate mai e careva care l-a vazut si care i'si aminteste cumva, numele filmului. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Încearcă si uita-te la:
A Walk On The Moon / O plimbare pe luna (1999) si la Unfaithful / Infidela (2002).
De obicei, Diane Lane are roluri de..infidelă big grin!
Oricum, cele două filme au mult din ideea filmului ce-l cauți.

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Era ceva si cu fenomenul hippie? Ea avea o fiica si un sot?

| Rby explică (pentru floresdemayo):

Sincer, asta nu'mi aminteschappy o fi fost, si nu mai stiu eu atat de indetaliathappy