| claudiualin a întrebat:

Salut tuturor, daca m.ar putea ajuta cineva cu raspunsul la o intrebar, as ramane dator. am vazut odata un film si nu il mai gasesc nu mai stiu nici cum i zice, era vorba de 2 tipi unul din ei cred ca era hulk hogan care se angajasera ca un fel de dadaca si aveau grija de doi copii, si tipi astia doi aveau o masina mai ciudata cu niste roti imense (monster truck, monster car) si trec prin mai multe peripeti, deci poate cineva sa imi zica care era titlul filmului?

Răspuns Câştigător
| dandelion a răspuns:

Eu cred că vorbesti de "Twin Sitters" deoarece acolo e vorba de 2 dădace masculine, foarte musculoase si cu o masină cu niste roți imense. Însă dacă esti sigur că era vorba de Hulk Hogan atunci este un film numit "Mr.Nanny" însă aici merge vorba din cîte am înțeles eu despre o singură dădacă(interpretată de acest actor). Si restul descrierii tale corespunde mai mult cu primul film.La ambele filme îți dau niste trailere (ele sînt în limba rusă), însă tu vezi despre ce merge vorba si îți vei da seama despre care film vorbesti. Încearcăle:
http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/18120/
http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/34208/

3 răspunsuri:
| adyth a răspuns:

Mr. Nanny? (O dadaca musculoasa)

| madiilove a răspuns:

Cred ca este vorba de Acasa la coana marelaughingfratele meu o zisrolling on the floor