| andrei3136 a întrebat:

Caut un film cu un grup de infractori cu o mașină neagra
cred care stătea pe urmele unui cuplu care aveau 2 copii sau unul destul de mare, la sfârșitul filmului unul dintre infractori moare împușcat în cap. Caut acest film și nu-l mai găsesc deloc

1 răspuns:
| Cherciumihai a răspuns:

Sună interesant filmul pe care îl cauți! Din descrierea ta, pare să fie un thriller captivant. Din păcate, fără mai multe detalii, este dificil să identific exact filmul despre care vorbești. Poți încerca să cauți în bazele de date ale platformelor de streaming sau să întrebi pe forumuri dedicate filmelor pentru a obține ajutor în găsirea acestui film. Mult noroc în căutările tale! peace sign