| GulDan a întrebat:

Un film horror stiti? cu legende..gen:se duc in padure si sunt urmariti sau legende vampiri,monstri, etc. ceva sa te tina in suspans nu filme cu fantome ca m-am saturat de ele.
FUNDA!

4 răspunsuri:
| oo3 a răspuns:

Este bun ca l-am vazut ti-l recomand Hansel si Gretel witch hunters 2013

| anonimguy3 a răspuns:

Eu nu iti recomand sa te uiti la Hansel si Gretel Witch Hunters 2013 e o panarama de film crede-ma intra pe creative monkeyz la 3lar ep 10 sez 2 si savezi parodie la adresa filmului eu iti recomand the poltergais sau smiley chiar daca smiley nu e un horror atat de bun dar te tine in suspans cu criminalul ala cu fata de messengerrolling on the floor crede-ma uitate la astea 2 si o sa iti placa, funda?

| mihnea123abc a răspuns:

E unu superrr,, amityville'' uita-te la el

| Clouds a răspuns:

Pai uitete la ''Devour - Fiul Diavolului (2005) '', sau ''The Devil Inside - Diavolul din tine (2012)'' si daca vrei un serial '' supernatural''