| dragnevirgil a întrebat:

Salutare!
Am vazut de mult, acum cativa ani buni, un film cu un tip care arata bine, dar era sarac. Agata femei mature si bogate in cluburi, pentru o noapte, insa a doua zi avea tot felul de tertipuri pentru a ramane cu ele intr-o relatie. Ramane cu una din ele, aceasta moare si mosteneste tot. Insa dupa un timp intalneste o fata care aplica fix aceleasi tertipuri care le aplica si el. Actiunea filmului era prin Miami cred...

Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
| Edyez a răspuns:

Spread (2009)- Playboy de L.A.
Obișnuit cu o viață lipsită de responsabilități, Nikki (Ashton Kutcher) este prototipul armăsarului sexy și ușuratic, ale cărui ținte sunt femeile bogate din New York. Pentru el ecuația este simplă: le oferă distracție și sex în schimbul unei vieți luxoase, iar intervalul "poveștii de dragoste" este, desigur, invers proporțional cu talentul său de a seduce următoarea victimă.
Acesta este filmul? L am cautat pe net si in gen la ce ai zis tu, doar asta e asa.

1 răspuns: