| Nothing111 a întrebat:

Salutare, cand apare Nunta Pe Bani online? Ar trebui sa apara pentru ca asa a fost si la Mirciulica.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista deja de cel putin 20-30 de ani, pentru aceia care nu pot merge la nunta, dar trimit dar cu bani, prin trasfer bancar sau gift voucher.

| TheGentleman a răspuns:

A apărut deja, e în cinema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vz in cinema, de ce nu mergi acolo? este 35 de lei biletul, chiar merita, e funny..pe net apare greu, dureaza.

| pain94 a răspuns:

Am gasit aici un ceas care indică timpul rămas până la ieșire, aici: https://vreau-filme.ro/2477-nunta-pe-bani-film-2023.html

| maneaariana02 a răspuns:

Atâta timp cât e un film popular și se vinde bine în cinematografe, nu o să apără. Durează puțin. De apărut, oricum va apărea. Contează cât de vândut e în cinematografe. În momentul în care nu se mai prea vinde, îl scoate.