| x4raul4x a întrebat:

Când apare filmul "Nuntă pe bani" online gratis, pentru că deja au trecut 2 luni de la lansare și filmul "Mirciulică" a apărut mult mai repede.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Online gratis apare cand unul sau altul a filmat fie intr-o camera de cinema cum se intampla in trecut fie acum cand cineva face o captura dupa o sursa originala, chestii tehnice cu softuri si hardware, dupa un DVD de exemplu, dupa un Blu-Ray mai actual sau dupa semnal digital cum se intampla cu multe filme si seriale

Daca iti place un film mergi sa il vezi la cinema, nu sunt scumpe biletele!

| Lllu a răspuns (pentru Simpatic):

Nu mai e in cinema decat in Bucuresti si cluj, in rest nu, ce sa vezi in cinema daca nu esti in orasele astea?

| Simpatic a răspuns (pentru Lllu):

Pai fie astepti si le iei de pe un tracker (nu dam nume) fie astepti si te interesezi de un canal de distribuire ceva, daca sunt firme de productie serioase distribuie si pe BluRay zic!?
Prima varianta e mai usoara dar nu si legala happy