| nino1995 a întrebat:

Sunt un pic confuz, care e treaba cu Han din Fast an Furios? In Tokyo Drift moare iar apoi in urmatoarele filme este viu? Voi ce credeti ca o sa se intample in Fast and Furios 7, tinand cont ca revine si Sean si Twinkie?

3 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Tokyo drift s-a intamplat inainte de toate

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Salut vezi tu filmele Fast and Furious nu sunt in ordinea corecta as putea spune daca vrei sa aiba mai mult inteles filmul ar trebui sa te uiti intai la F&F6 apoi la 3 iar despre Fast and furious 7 ce pot spune imi pun un cort in fata cinemaului cu 2 zile inainte sa apara laughing)

| nino1995 explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Si eu la fel, de abia astept sa apara