| maestruk a întrebat:

Caut numele unui anime.
Din cate stiu este nou, si s-ar pueta sa fie facut de cei care au facut si Naruto!
In anime era vorba de un baiat care doreste sa devina regele magician..Am vazut trailer-ul mai demult, dar nu am reusit sa tin minte numele..Ma puteti ajuta? Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| Laiyla a răspuns:

Https://myanimelist.net/anime/producer/1/Studio_Pierrot uita-te si aici
Nu il stiu exact, dar incerc sa te ajut cum pot, ca si eu am fost in situatia ta laughing

| maestruk explică (pentru Laiyla):

Se numea,, Black Clover,,, Mersi multttt...raman dator :3

3 răspunsuri:
| Laiyla a răspuns:

Cei care au facut si Naruto?
Kishimoto s-a ocupat doar de Naruto din cate stiu. Studio Pierrot au mai facut urmatoarele : Legend of the Millennium Dragon, Yu Yu Hakusho, Cosmo Police Justy, Bleach. Vezi daca nu e printre acestea.

| Shuritzumy a răspuns:

Regele shaman